Kiti turnyrai, Naujienos

„Fighters road- 19” turime ir pergalių, ir pamokų

Turnyras „Fighter Road-19“ buvo praturtintas nuostabiomis kovomis, kuriose kovojo Ronino sporto klubo talentingi kovotojai.

„Džiaugiamies,dėl mūsų kovotojų pasiekimų „Fighter Road-19“ turnyre. Kiekvienas mūsų atstovas įnešė savo unikalumą, rodydamas ne tik puikų charakterį, bet ir tikrąją kovotojo dvasią.

Mikhailas Zuievas nuostabiai susitvarkė su stipriu priešininku, parodė savo ryžtą ir valią laimėti, o Gustas Gulbinas pirmą kartą įžengė į ringą ir paliko įspūdį ne tik mums, bet ir visiems žiūrovams. Lukas Zencevičius puikiai susitvarkė su savo priešininku, Kajui Šoliūnui teko lygiavertis varžovas , Elonas Mickevičius ir Gustis Masteika taip pat pasirodė kaip tikri kovotojai.

Kiekvienas iš mūsų kovotojų įrodė ne tik fizinį pasirengimą, bet ir vidinį atkaklumą, kuris yra būtinas kiekvienam tikram kovotojui. Šie rezultatai yra tik pradžia mūsų kelio, ir mes dar turime daug darbo, bet su tokia komanda, tikrai galime pasiekti didelių dalykų. Dėkoju visiems už palaikymą ir tikimės toliau džiaugtis sėkmėmis kartu.“

Mikchailas Zuievas

k-1, 50kg, 2010 m.

Jo priešinkui atsisakius kovoti, jam buvo parinktas kitas, taip pat kovotjas iš Ukrainos, kuris buvo ne tik vyresnis bet ir kitos svorio kategorijos, Zuievas nebijodamas iššūkių sugebėjo puikiai kontroliuoti kovos eigą,  galiausiai pasiekė neginčijamą pergalę, Mikhailas Zuievas išsiskyrė savo nepriekaištinga technika, kadangi didžiają dalį laiko imtyniavęs šiuo metu perėjęs prie kito kovinio sporto, jis visą laiką spaudė ir nepaleido savo priešininko, lipo į priekį tarsi norėdamas persmesti savo priešininką ant žemės.

Gustas Gulbinas

k-1, 36kg, 2010 m.

Nors pirmą kartą lipo į ringą ,Gustas einant medicininę kartu su Zuievu buvo ramiausi ir iškart jiems buvo leista kovoti. Jam burtų keliu iškrito stiprus varžovas, kuo ramiausiai įlipęs į ringą, jis nei kiek nesuvirpėjo ir šaltais nervais siuntė savo priešininką ant žemės, jo kova daugelio nuomone pelnė vietą tarp vakaro geriausių kovų, nors tai buvo jauniausi ir lengviausi sportininkai.

Lukas Zencevičius

Boksas, 64 kg, 2006 m.

Lukas Zencevičiui teko susidurti technišku varžovu, tačiau tai nesustabdė jo noro laimėti, nors priešininkai turėjo panašiai patirties, jis parodė jog gali ne tik pagal K-1 taisykles kovoti, bet ir bokso. Techniškais smūgiais ir išsilenkimais pelnė pergalę, o ir teisėjai nė kiek nesuabejojo jo pergale.

Kajus Šoliūnas

K-1, 62kg, 2007m.

Kajus susidūrė su stipriu priešininku. Visą kovos eigą abu sportininkai demonstravo aukštą lygį, kova buvo įtempta, į kiekvieną smūgį buvo atsakyta tuo pačiu, sprogdindami savo smūgius ir rodydami savo charakterius, ne tik trenerių tačiau ir teisėjų nuomone varžovai buvo lygūs. Tai tik paskatins toliau tobulėti sportininkus ir ateityje įrodyti kas tinginiavo, o kas nuožmiai ruošėsi

Elonas Mickevičius

K-1, 80kg, 2004 m.

Elonui Mickevičiui, neatsiradus priešininkui buvo sutikta eiti prieš sunkesnį tačiau jaunesnį varžovą, žinant, jog Elonas ruošėsi vos kelias savaites, labai didelio įspūdžio pralaimėjimas nepadarė, nors kova buvo labai apyligė ir trenerio manymu tik trečiasis raundas lėmė nugalėtoją, 

Gustis Masteika

K-1, 52 kg, 2008 m.

Gustis Masteika lipo pirmą kartą į ringą, tačiau burtų  keliu gavo daugiau patirties turintį kovotoją, nors Gustis norėjo kovoti ir parodyti ką sugeba, tačiau treneris nerizikavo ir kovą nutraukė, jog sportininkas nesusitraumuotų ir galėtų tęsti pasiruošimą sekančiam turnyrui.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *