Naujienos

Visą vasarį moterys sportuoja nemokamai

Visą vasarį moterys sportuoja nemokamai!!

Kviečiame prisijungti prie grupinių cardio bokso / kikbokso treniruočių merginoms ir pradedantiems!

Pirmadienį 17:30
Trečiadienį 17:30

Tai viso kūno treniruotės su kikbokso elementais. Treniruotės metu stiprinami visi kūno raumenys, lavinama koordinacija, ugdoma ištvermė, gerinamas bendras fizinis pasiruošimas ir mokomasi kikbokso smūgiavimo rankomis bei kojomis technikos. Pratimai atliekami pasitelkiant įvairių svorių kamuolius, svarelius, šokinėjimo virvutes, bokso pirštines, bokso maišus ir kitą sporto inventorių, kurį naudoja profesionalūs sportininkai. Dėl didelio smūgių rankomis ir kojomis skaičiaus, efektyviai deginamos kalorijos ir poodinis riebalų sluoksnis, gerinamas širdies darbas.

Mitas, kad kikboksas – vyrų sportas, Kickbokso treniruotės skirtos įvairaus amžiaus moterims, norinčioms susipažinti su kikbokso technika, sustiprinti visus kūno raumenis, pašalinti susikaupusias neigiamas emocijas, bei įgyti daugiau pasitikėjimo savimi.

Kikboksas, kaip ir dauguma dvikovės sporto šakų, yra sportas, kurį gali praktikuoti ir mėgautis tiek vyrai, tiek moterys. Idėja, jog kikboksas yra tik vyrų sportas, yra mitas, kurį galima paneigti. Šiuolaikinėje visuomenėje lyčių lygybė yra įkūnyta įvairiose sporto srityse, ir kikboksas nėra išimtis.

 

 

0 days 00 hr 00 min 00 sc
Cardio boksas/kikboksas

Apie treniruotę

Treniruotės trukmė- 55 min


Dirbantys raumenys:
Visos raumenų grupės, ypač pilvo presas, sėdmenys, rankų, pečių ir kojų raumenys

Rezultatai:

Didesnė jėga, ištvermė, greitis, geresnė koordinacija, lankstesnis kūnas.


Ko gali prireikti?

Patogios, judesių nevaržančios aprangos, ant tatamio sportuojam basi, vandens


Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *