Kiti turnyrai, Naujienos

„Įkvepiančios Kovos: Ronino Klubo Kikboksininkai WAKO Varžybose”

WAKO Atviro Ringo varžybos, kuriose dalyvavo Ronino sporto klubo kovotojai, buvo kupinos įspūdingų momentų ir neįprastų situacijų. Mikhailas Zuievas, nors liko be oficialios kovos, nenusiminė ir visų varžybų metu drąsino ir padėjo ruoštis savo klubo nariams ir toliau laukia ateinančių išbandymų.

Edgaras Klimkevičius

Pirmą kartą į wako ringą lipęs ir gražią kovą parodęs Edgaras Klimkevičius, sužavėjo žiūrovus techniškumu ir puikiai įgyvendintais smūgiais. Jo kova buvo įspūdinga, nors siuntė savo priešininką ant žemės ir  neabejotinai įnešė spalvų į varžybas, nugalėtojo oficialiai nebuvo. Tai buvo viena iš tų kovų, kurias norisi prisiminti ir apie kurias kalbėti.

Lukas Zencevičius

Lukas Zencevičius, turėjo antrąją patirtį WAKO organizacijoje ir buvo tiesiog nesustabdomas, visą kovą rodė savo jėgą ir nuolatinį spaudimą. Kovos metu jis kelis kartus pasiuntė priešininką į nokdauną, o ir kova buvo laikoma viena iš techniškiausių. Nugalėtojas ir šį kartą nebuvo paskelbtas. Nors nugalėtojas nebuvo skelbtas, jo pranašumas buvo aiškus.

Kajus Šoliūnas

Kajus Šoliūnas taip pat pirmą kartą patyrė WAKO ringo atmosferą. Nepaisant pradinių pastebėjimų dėl galvos apsaugos dydžio, jis dominavo kovos metu, demonstruodamas savo charakterį ir pasirodymą. Jo charakteris spindėjo, nors nugalėtojo oficialiai nebuvo.

Arėjus Bagdanavičius

Arėjus Bagdonavičius, pirmą kartą žengęs į ringą, neleido nervams užvaldyti ir puikiai susitvarkė su jauduliu. Nors nugalėtojas nebuvo oficialiai paskelbtas, jo dominavimas ir įdėtos pastangos buvo akivaizdūs.

Dominykas Pilvelis

Dominykas Pilvelis stojo į akistatą su jau anksčiau sutiktu priešininku, kuris ne tik turėjo daugiau patirties, bet ir buvo svorio kategorija aukščiau. Šį kartą Pilvelio atkaklumas buvo apdovanotas, ir jis sugebėjo vesti kovą visą numatytą laiką. Tai buvo žingsnis į priekį ir puikus pasirodymas, o taip pat indėlis į jo asmeninę raidą ir įrodymas, kad treniruotės ir pasiruošimas duoda vaisių.

Treneris

Donatas Butrimas

Visų pirma norime nuoširdžiai padėkoti Timui Bozai už neįkainojamą pagalbą ringo kampe ir prieš kovą ruošiant mūsų sportininkus. Jo profesionalumas, patirtis ir nuoširdus atsidavimas buvo esminiai mūsų pasirengimo proceso komponentai, padedantys siekti didelių tikslų.

Donatas Butrimas, trenuojantis Ronino sporto klube, ne tik rūpinasi savo auklėtiniais kaip sportininkais, bet ir dalijasi savo filosofiniais požiūriais į gyvenimą ir sportą. Jo požiūris yra fundamentalus: kiekviena treniruotė yra galimybė tobulėti, o kiekvienos varžybos yra iššūkis, kurį verta priimti.

Treneris tvirtina, kad varžybos yra ne tik vieta išbandyti savo jėgas, bet ir proga mokytis iš pralaimėjimų ir dalintis pergalėmis. Kiekvienas sportininkas, dalyvavęs varžybose, turėjo galimybę išryškinti savo stiprybes ir įveikti iššūkius.

Mintys, kurias treneris Donatas Butrimas skelbia, apima atkaklumą, bendradarbiavimą ir asmeninį tobulėjimą. Jis skatina savo sportininkus žengti į priekį su pasitikėjimu, atvirumu naujoms idėjoms ir noru visada tobulėti. "Kiekvienas žingsnis į priekį yra svarbus, po kiekvieno žingsnio atgal turi būti du žingsniai į priekį", - sako treneris-"Kiekviena praleista treniruotė, tai reiškia praleistą smūgį ringe, treniruočių lankymas, nėra priverstinis tačiau, jei nori kažko pasiekti turi atsiduoti tam visas, pusės neužtenka"

Sportininkai, Ronino sporto klube, kaip Donato auklėtiniai, ne tik demonstruoja savo aistrą, ryžtą ir atkaklumą treniruotėse, varžybose, bet ir yra trenerio įkvėpimo šaltinis. Pergalė, jo nuomone, prasideda nuo vidinių pokyčių, o kiekviena patirtis yra gyvybinga mokytoja į ateitį.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *