Naujienos

Bušido Jaunimo Turnyras „Fighter Road -18”

Vakar Kaune įvyko paskutinis šių metų Bušido jaunimo turnyras „Fighter Road -18”. Turnyre aktyviai dalyvavo sportininkai iš įvairių Lietuvos ir Latvijos miestų klubų, tokių kaip Dainralfas, Fightersland, Roninas, Cunamis, Strikers Gym, Fight Gang, Naglis Gym, One Blood, Golden Glory (Latvija), Faiteris, Moonson Team ir MKM.

Šiame renginyje dalyvavo net 74 sportininkai, o techniškiausiais kovotojais pripažinti Kevinas Alessio Alvarezas iš „Faiteris Jonava” ir Aleksejus Golovkinas iš „Golden Glory Latvija”. Organizatoriai Dainius Daukšas ir Jordanas Poškaitis džiaugėsi puikiai vykusiomis kovomis ir po turnyro palinkėjo visiems gerų 2024 metų.

Tai įdomi ir įtempta diena Ronino sporto klube! Mikhailas Zuievas pasirodė itin stipriai, įveikdamas galingą varžovą iš Dainralfas klubo. Jo ištvermė ir atkaklumas tikrai nuskambėjo per varžybas. Tai puikus pasiekimas mūsų klubui!

Dominyko Pilvelio atvejis rodo, kad kiekvienas sportininkas susiduria su iššūkiais, ir kartais trenerio sprendimas nutraukti kovą yra geriausias būdas saugoti kovotojo sveikatą. Tokios situacijos yra labai nemalonios, bet saugumas visada pirmiausia.

Dėl Pauliaus Kavaliausko apsinuodijimo maistu, tai tikra nelaimė. Svarbu, kad sportininkas būtų sveikas, ir tai, kad treneris nusprendė neleisti jam kovoti, rodo rūpestį dėl komandos narių gerovės.

Dominykas Vasikonis, nors ir susidūrė su vyresniu ir patyrusiu priešininku, bet tai yra puikus išbandymas jo jėgoms ir iššūkis tobulėjimui. Kartais patirtis varžybose suteikia vertingų pamokų.

Donatas Butrimas, Ronino sporto klubo treneris, entuziastingai komentuoja Fighters Road 18 varžybas ir savo kovotojų pasirodymus:

"Tai buvo neįtikėtinai intensyvios ir įkvepiančios varžybos, kuriose mano kovotojai parodė ne tik savo fizinį pasirengimą, bet ir didelį dvasinį atkaklumą. Mikhailas Zuievas buvo nesustabdomas. nepasimetė kada varžovas puolė kaip automatas ir techniškai išeidamas į šonus ir kontraatakuodamas, įveikė labai stiprų varžovą iš Dainralfas klubo. Jo atkaklumas ir techninis meistriškumas tą dieną iškėlė Ronino sporto klubą aukštai.

Dominyko Pilvelio atvejis parodo, kad sporte visada kyla iššūkių, ir mes, kaip treneriai, esame čia, kad rūpintumėmės savo kovotojais ne tik treniruotėse, bet ir varžybose. Nutraukti kovą buvo sunkus sprendimas, bet tai buvo padaryta siekiant užtikrinti Dominyko saugumą. Jo atkaklumas ir pasirengimas ateityje tikrai atsipirks.

Pauliaus Kavaliausko nelaimė susijusi su apsinuodijimu maistu, bet jo sveikata yra mums prioritetinis dalykas. Mes visi suprantame, kad varžybos tai tik dalis mūsų kelio, ir kovotojų gerovė yra svarbiausia.

Dominykas Vasikonis drąsiai stovėjo prieš vyresnį ir patyrusį priešininką. Tokios patirtys yra vertingos ir mums padės tobulėti ateityje.

Aš didžiuojuosi turėdamas tokią komandos dvasią ir pasiryžimą. Žiūrime į ateitį su entuziazmu ir tikimės dar daugybės sėkmingų varžybų, šios varžybos parodė tai jog mes nestovim vietoj , esam stipri komanda nors ir jauna, bet žengiam pirmyn ir su laiku užimsim Olimpą!"

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *